III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym (10.05.2019 r.)

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O POSTĘPOWANIU CYWILNYM

 

W tym roku akademickim Katedra Postępowania Cywilnego oraz Koło Naukowe Postępowania Cywilnego mają zaszczyt być organizatorami III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym.

Celem Konkursu jest rozwijanie zainteresowania polskim postępowaniem cywilnym wśród studentów Wydziałów i Instytutów Prawa w Rzeczpospolitej Polskiej oraz popularyzacja wiedzy z wskazanego zakresu.

Konkurs w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UG (ul. Bażyńskiego 6, 80 - 309 Gdańsk) w dniu 10 maja 2019 r. i rozpocznie się o godz. 11:00 (Aud. C).

Wydarzenie adresowane jest do studentów kierunków "prawo" oraz "prawo w biznesie" studiów magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych.

Uczestników Konkursu zgłaszają Uczelnie (każda po dwóch). Uczestnikami Konkursu są laureaci konkursów wydziałowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu (mail: knpc.ug@gmail.com) upływa z dniem 30.04.2019 r. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do jego przedłużenia.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

 

kontakt:

dr Dominika Mróz - Szarmach: dms@prawo.ug.edu.pl (Opiekun Koła Naukowego Postępowania Cywilnego)

Agata Zys: knpc.ug@gmail.com (Prezes Koła Naukowego Postępowania Cywilnego)

Dokumenty do pobrania

Załącznik Rozmiar
Regulamin 47.52 KB
Wykaz aktów prawnych 28.17 KB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 5. Kwiecień 2019 - 11:51; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach Ostatnia zmiana: piątek, 5. Kwiecień 2019 - 11:53; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach