III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym

III Ogólnopolski Konkurs - logo

W dniu 10 maja 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji UG odbył się III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym, organizowany wspólnie przez Katedrę Postępowania Cywilnego oraz Koło Naukowe Postępowania Cywilnego.

W konkursie wzięło udział 27 osób z piętnastu Ośrodków Akademickich. Uczestnicy Konkursu najpierw mierzyli się z 45 pytaniami testowi jednokrotnego wyboru, po której to części Komisja Konkursowa wytypowała trzy osoby, które następnie brały udział w części drugiej Konkursu. W tym etapie, finaliści zmagali się z kazusami, do których rozwiązania przedstawiane były ustanie przed Komisją. Zwyciężczynią Konkursu została studentka z Uniwersytetu Warszawskiego, drugie miejsce zajęła również reprezentantka tego samego Uniwersytetu, zaś miejsce trzecie należało do studentki z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Serdecznie dziękujemy Pani dr hab. Monice Michalskiej – Marciniak, prof. nadzw. z Uniwersytetu Łódzkiego – organizatorowi poprzedniej edycji Konkursu – za przyjęcie zaproszenia do udziału w pracach tegorocznej Komisji Konkursowej.

Zachęcamy studentów do udziału w kolejnych edycjach Konkursu.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom Konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

III Ogólnopolski Konkurs

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 14. Maj 2019 - 20:54; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach Ostatnia zmiana: środa, 15. Maj 2019 - 19:34; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach