XVI Konferencja Naukowa Międzynarodowego Prawa Humanitarnego „75. Rocznica Konwencji Genewskich”

XVI Konferencja Naukowa Międzynarodowego Prawa Humanitarnego  „75. Rocznica Konwencji Genewskich”

Audytorium C Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego 24 maja 2024 roku

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału XIV Konferencji Naukowej Międzynarodowego Prawa Humanitarnego „75. Rocznica Konwencji Genewskich”, która odbędzie się 24 maja 2024 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Organizowana konferencja to cykliczna inicjatywa Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Data publikacji: środa, 15. Maj 2024 - 08:27; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 16. Maj 2024 - 08:46; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski