Dr Magdalena Łągiewska wygłosiła referat na międzynarodowej konferencji w Lozannie: ”The Impact of Covid on International Disputes”

W dniach 14-15 października 2021 r. dr Magdalena Łągiewska z Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego uczestniczyła w międzynarodowej konferencji pt. ”The Impact of Covid on International Disputes” w CEDIDAC–Université de Lausanne zorganizowanej we współpracy z American University Washington College of Law. Podczas konferencji dr M. Łągiewska wygłosiła referat nt. „New Landscape of Arbitration in View of Digitalization Process”. Omówiła kwestie związane z rozwojem cyfryzacji w Chinach w kontekście sporów wynikających z Inicjatywy Pasa i Szlaku (m.in. w zakresie smart courts i sądów internetowych w Chinach).

W wydarzeniu z inicjatywy Profesora Stevena S. Shapiro i Dr. Shaheezy Lalani wzięli udział praktycy, wykładowcy, instytucje arbitrażowe i arbitrzy z Europy, Azji, obu Ameryk i Afryki.

wpia

Na zdjęciu od lewej: prof. Stefano Paolo Catelani (Webster University Genewa), dr Magdalena Łągiewska (Uniwersytet Gdański), prof. Steven S. Shapiro (American University Washington College of Law), Aichell Alvarado (Sole Practitioner).

Data publikacji: środa, 20. Październik 2021 - 12:35; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 20. Październik 2021 - 12:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski