Informacje dotyczące obrony pracy magisterskiej na kierunku Podatki i Doradztwo Podatkowe

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2016-05-31

Studenci kierunku Podatki i Doradztwo podatkowe, którzy będą się bronić na Wydziale Zarządzania, mają obowiązek składania wszystkich niezbędnych do obrony dokumentów, w dziekanacie Wydziału Prawa i Administracji.

Wymagania: praca wydrukowana dwustronnie i zbindowana, 4 zdjęcia, karta obiegowa, dowód wpłaty 60 zł za dyplom, indeks ze wszystkimi wpisami. Płytę CD z podpisem promotora należy złożyć w Dziekanacie Elektronicznej Obsługi Procesu Dydaktycznego (do p. A. Okoń bądź p. J. Cur).

Ww. komplet dokumentów proszę złożyć w dziekanacie, nie później niż 14 dni przed wyznaczonym terminem obrony, w celu opracowania niezbędnych dokumentów. Dopiero po dokonaniu tych formalności, teczka studenta będzie mogła trafić na Wydział Zarządzania, gdzie odbędzie się sama obrona pracy dyplomowej.

Proszę również o kontakt z dziekanatem, w celu przekazania informacji na temat terminu obrony.

Data publikacji: wtorek, 31 Maj, 2016 - 10:48; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 14:20; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny