Nowa monografia anglojęzyczna z zakresu prawa pracy

okładkaKatedra Prawa Pracy Wydziału Prawa i Administracji UG wraz z Fundacją Rozwoju UG uprzejmie informuje, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego ukazała się publikacja pt. „Trade unions in Central and Eastern Europe in thirty years since the systemic transformations”.

Inspiracją do napisania książki była rocznica 40 – lecia powstania NSZZ „Solidarność”. Wkład w publikację mają uznani naukowcy z Europy Środkowej i Wschodniej, przedstawiciele MOP i EKZZ. Autorami rozdziałów są m.in. prof. Jakub Stelina, dr Jakub Szmit i dr Marta Zbucka – Gargas. W publikacji przedstawiono rolę, historię, znaczenie i perspektywy związków zawodowych w kontekście obecnych wyzwań na rynku pracy w sferze zatrudnienia i zbiorowej reprezentacji pracowników.

Sponsor publikacji:
„Związki Zawodowe w Europie Środkowo - Wschodniej w ciągu 30 lat od transformacji systemowej.”

Data publikacji: poniedziałek, 21. Czerwiec 2021 - 08:49; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Czerwiec 2021 - 08:49; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski