Nowa publikacja pracowników katedry

Zespół autorów pod kierunkiem dr. hab. P. Uziębły, prof. UG, przygotował dla studentów oryginalną pomoc dydaktyczną.
Książka "Prawo konstytucyjne. Diagramy", która ukazała się w pierwszych dniach nowego roku akademickiego, jest pierwszym na rynku wydawniczym podręcznikiem, który prezentuje całokształt zagadnień prawa konstytucyjnego w formie tabel oraz diagramów. Prosty i czytelny układ treści ułatwia dotarcie do poszukiwanych informacji, pozwalając nie tylko na szybkie przyswojenie materiału, ale również na dostrzeżenie wewnętrznych powiązań pomiędzy analizowanymi tematami. Zawarto w niej także wybór najważniejszych orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego odnoszących się do omawianej dziedziny. W gronie autorów, oprócz redaktora naczelnego, znalazły się panie: dr Agnieszka Gajda i dr Anna Rytel-Warzocha z naszej Katedry, a także dr Joanna Juchniewicz z zaprzyjaźnionej Katedry Prawa Konstytucyjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

[MMW]

Data publikacji: niedziela, 12. Październik 2014 - 19:11; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty