XIII Bałtycki Festiwal Nauki (zgłaszanie propozycji imprez festiwalowych)

Wzorem lat ubiegłych uprzejmie zapraszamy jednostki organizacyjne Wydziału Prawa i Administracji oraz zarejestrowane na Wydziale Koła Naukowe do zgłaszania propozycji imprez naukowych, które mogłyby się odbyć w ramach XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Jednocześnie informujemy, iż w bieżącym roku kalendarzowym imprezy festiwalowe na Wydziale Prawa i Administracji odbędą się w dniach 21 - 22 maja.

Propozycje imprez festiwalowych można przesyłać do dnia 16 lutego 2015 roku na adres: apuchalska@prawo.ug.edu.pl lub przekazywać bezpośrednio Pani mgr Agnieszce Puchalskiej - specjaliście ds. projektów (p. 2081).

Data publikacji: środa, 14. Styczeń 2015 - 12:09; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz