Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk zaprasza na Seminarium Aplikacyjne, które odbędzie się w dniach 13 – 14 maja 2015 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Seminarium Aplikacyjne to projekt skierowany w szczególności do studentów prawa, którzy stoją przed trudnym wyborem ścieżki swojej przyszłej kariery zawodowej.

Organizacja Seminarium Aplikacyjnego ma na celu przybliżenie studentom tematyki aplikacji oraz pomoc w wyborze tej najbardziej dla nich odpowiedniej. Prelegenci – wybitni prawnicy i eksperci – nie tylko wyczerpująco opiszą przebieg aplikacji lecz także udzielą uczestnikom wskazówek dotyczących przygotowania tak do egzaminu wstępnego, jak i do pomyślnego ukończenia aplikacji.  Dzięki temu, że seminarium będzie miało formę prelekcji połączonych z dyskusją, słuchacze będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

W celu zapisania się na warsztaty należy wysłać e-mail na adres vpsc@gdansk.elsa.org.pl, a w jego treści podać imię i nazwisko, uczelnię, kierunek, rok i tryb studiów oraz tytuły konkretnych warsztatów.

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/924707554238440/

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: piątek, 8. Maj 2015 - 07:52; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: piątek, 8. Maj 2015 - 07:52; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski