Darmowy kurs Practical English for Lawyers

Podobnie jak w zeszłym roku, proponujemy naszym studentom przystąpienie do bezpłatnego rocznego kursu prawniczego języka angielskiego "Practical English for Lawyers", który odbywa się w formie e-learningu. Możliwość udziału w tym kursie to efekt współpracy pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i Wydawnictwem C.H.Beck. Udział w tym kursie, a także jego pozytywne zakończenie, wiąże się z uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego udział w kursie, którego poziom językowy funkcjonuje na poziomie B1/B2. Korzystać z kursu można w dowolnym czasie i trybie, gdyż nie ma w nim żadnych terminów zajęć, np. można przejść cały kurs w dwa miesiące wakacji albo podzielić sobie materiał na cały rok akademicki.

Przydzielanie dostępu do kursu będzie zależne od kolejności zgłoszeń. Zapisy na kurs rozpoczną się w najbliższy poniedziałek o godz. 20.00 na portalu edukacyjnym UG "Mestwin" (https://pe.ug.edu.pl/). Przez pierwsze 10 dni zapisy będą udostępnione studentom ostatnich lat wszystkich kierunków studiów na WPiA, a także uczestnikom studiów doktoranckich, niezależnie od roku. W drugiej fazie zapisy na pozostałe wolne miejsca zaoferowane będą wszystkim studentom i doktorantom Wydziału Prawa i Administracji. Miejsc będzie 570.

Szczegółowa lista kierunków umożliwiających zapisanie się w pierwszej fazie:
- administracja I stopnia stacjonarna (III rok)
- administracja I stopnia niestacjonarna (III rok)
- administracja II stopnia stacjonarna (II rok)
- administracja II stopnia niestacjonarna (II rok)
- prawo jednolite stacjonarne (V rok)
- prawo jednolite niestacjonarne (V rok)
- prawo uzupełniające (II stopnia) (III rok)
- podatki i doradztwo podatkowe II stopnia (II rok)
- kryminologia I stopnia stacjonarna (III rok)
- kryminologia I stopnia niestacjonarna (III rok)
- studia doktoranckie - wszystkie lata

Kurs będzie widoczny na portalu edukacyjnym dopiero od 16.11 od godz. 20.00, tylko dla osób uprawnionych do zapisów.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem e-learning@prawo.ug.edu.pl.

Data publikacji: sobota, 14. Listopad 2015 - 10:59; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: sobota, 14. Listopad 2015 - 11:15; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński