Nowa publikacja Dra Macieja Nyki z Katedry Prawa Gospodarczego Publicznegi i Ochrony Środowiska

Nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer ukazała się publikacja pt: Encyklopedia Politologii. Pojęcia, Teorie i Metody. Tom I, Wyd. 2  pod red. Wojciecha Sokoła, Marka Żmigrodzkiego, Wolters Kluwer, Warszawa 2016. Redaktorzy do współpracy przy tworzeniu tej publikacji zaprosili między innymi pracownika Wydziału Prawa i Administracji, Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska, dra Macieja Nykę, który opracował hasła Polityka konkurencji ss.508-512; Polityka ochrony konsumentów ss.517-520. Publikacja jest efektem współpracy pracowników Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Opracowanie skierowane jest do pracowników naukowych, publicystów, polityków, studentów wielu kierunków, zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu pojęć teorii i metodologii politologicznych.

Data publikacji: poniedziałek, 4. Lipiec 2016 - 13:22; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Lipiec 2016 - 13:33; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas