Prof. Anna Machnikowska została przewodniczącą Uniwersyteckiej Komisji Kształcenia powołanej przez Konferencję Rektorów Uniwersytetów Polskich

Z przyjemnością informujemy, że dr hab. Anna Machnikowska, profesor nadzwyczajny, została wybrana przewodniczącą Uniwersyteckiej Komisji Kształcenia powołanej przez Konferencję Rektorów Uniwersytetów Polskich. Komisja zajmuje się sprawami związanymi z kształceniem i jego organizacją.

Wybory odbyły się na tegorocznym zjeździe Uniwersyteckiej Komisji Kształcenia, który miał miejsce w Ciążeniu, w dniach 16-17 grudnia 2016 r.

Data publikacji: wtorek, 20. Grudzień 2016 - 23:27; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: czwartek, 22. Grudzień 2016 - 12:13; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski