Dr Krzysztof Czub – udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej

Dr Krzysztof Czub z Katedry Prawa Cywilnego uczestniczył w Ogólnopolskiej konferencji naukowej „Pojęcie utworu w prawie autorskim (ze szczególnym uwzględnieniem utworu naukowego i technicznego)”, która odbyła się w dniu 14 grudnia 2016 r. w Szczecinie.

Konferencja była organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

W czasie konferencji dr Krzysztof Czub wygłosił referat pt. „Wybrane zagadnienia ochrony obwodów drukowanych jako utworów”, który został przyjęty przez uczestników konferencji z dużym zainteresowaniem i po którym na sali obrad wywiązała się żywa dyskusja. Referat zostanie w najbliższym czasie opublikowany w publikacji pokonferencyjnej.

Data publikacji: środa, 4. Styczeń 2017 - 08:26; osoba wprowadzająca: Katarzyna Wylot Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Sierpień 2018 - 13:59; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski