Pracownicy WPiA UG na Jubileuszu 50-lecia pracy zawodowej prof. zw. dra hab. Tadeusza Jasudowicza na WPiA UMK w Toruniu

W dniu 10 października 2017 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu obyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50 – lecia pracy zawodowej - prof. zw. dra hab. Tadeusza Jasudowicza. W uroczystościach wzięli udział pracownicy z licznych ośrodków naukowych.Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego reprezentowali profesorowie Sebastian Sykuna – kierownik Zakładu Praw Człowieka i Etyki Prawniczej oraz Maciej Barczewski – kierownik Centrum Prawa Własności Intelektualnej wraz z adiunktami Dagmarą Jaroszewską–Choraś z Zakładu Praw Człowieka i Etyki Prawniczej oraz Katarzyną Łasak i Pauliną Zajadło–Węglarz z Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego. Podczas uroczystego spotkania prof. Sebastian Sykuna w imieniu Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UG oraz w swoim własnym wyraził najwyższe uznanie dla dorobku naukowego Jubilata oraz Jego nieocenionego wkładu w rozwój nauki polskiej ze szczególnym uwzględnieniem problematyki praw człowieka. Ponadto prof. Sebastian Sykuna podziękował prof. Tadeuszowi Jasudowiczowi za Jego udział w wielu przewodach doktorskich i habilitacyjnych pracowników WPiA UG.

Data publikacji: piątek, 13. Październik 2017 - 12:21; osoba wprowadzająca: Dagmara Choraś Ostatnia zmiana: piątek, 13. Październik 2017 - 13:20; osoba wprowadzająca: Dagmara Choraś