Udział dr Nawrot w międzynarodowej konferencji International and Comparative Maritime Law Conference

W dniach 19-20 września dr Justyna Nawrot wzięła udział w międzynarodowej konferencji International and Comparative Maritime Law Conference – current development and trends organizowanej przez Inter-University Centre Dubrovnik w Chorwacji. Dr Nawrot wygłosiła referat dotyczący wyzwań regulacyjnych związanych z możliwością eksploatacji statków autonomicznych. Ponadto prowadziła jeden z paneli zadedykowany problematyce wdrażania międzynarodowych regulacji morskich do ustawodawstw krajowych.

dr Justyna Nawrot z profesorami: Rhidianem Thomasem z Swansea University, Igorem Vio z Uniwersytetu w Rijece oraz wiceprezydentem Międzynarodowego Komitetu Morskiego - Giorgio Berlingieri.

Dr Justyna Nawrot z profesorami:

Data publikacji: czwartek, 26. Wrzesień 2019 - 11:59; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 26. Wrzesień 2019 - 12:56; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski