Prof. UG dr hab. Tomasz Tadeusz Koncewicz współautorem "Strengthening the Rule of Law Within the European Union: Diagnoses, Recommendations, and What to Avoid – Policy Brief".

W ramach międzynarodowego konsorcjum naukowego H2020 RECONNECT opublikowany został POLICY BRIEF pt.:

Prof. UG dr hab. Tomasz Tadeusz Koncewicz, 2019 Fernand Braudel Fellow pełniący funkcję Principal Investigator w ramach RECONNECT. W skład zespołu badawczego wchodzą: prof. zw. dr hab. Jerzy Zajadło, prof. zw. dr hab. Zdzisław Brodecki, dr Olga Śniadach, dr Anna Podolska, mgr Krystyna Warylewska- Kamuś.

Uniwersytet Gdański jest jedną z 18 uczelni europejskich zaagażowanych w paneuropejski projekt RECONNECT Reconcoling Europe with its Citizens trough Democracy and Rule of Law.

Tekst dostępny tna stronie:

Data publikacji: sobota, 16. Listopad 2019 - 15:23; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: sobota, 16. Listopad 2019 - 16:37; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska