fbpx Tytułu profesora nauk prawnych dla dr. hab. Tomasza Bąkowskiego, prof. UG | Wydział Prawa i Administracji

Tytułu profesora nauk prawnych dla dr. hab. Tomasza Bąkowskiego, prof. UG

Miło nam poinformować, że postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z dnia 28 listopada 2019 r. nadano tytuł profesora nauk prawnych dr. hab. Tomaszowi Bąkowskiemu, prof. UG.

Profesor Tomasz Bąkowski przez całą swoją karierę związany jest z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od 1993 r. zatrudniony w Katedrze Prawa Administracyjnego, aktualnie sprawuje funkcję kierownika tej Katedry. Autor ponad 180 publikacji naukowych i popularyzatorskich zakresu prawa administracyjnego.

Serdecznie gratulujemy!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Dawid Michalski