Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej

gfx

Szanowni Państwo,

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej skierowany do studentów uczelni wyższych na kierunkach: prawo, administracja, stosunki międzynarodowe oraz europeistyka.

 

Konkurs organizowany jest z okazji przypadającej w 2021 roku 70. rocznicy podpisania traktatu paryskiego ustanawiającego Europejską Wspólnotę Węgla i Stali oraz 20. rocznicy podpisania traktatu z Nicei. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu funkcjonowania Unii Europejskiej, w szczególności prawa europejskiego.

 

Organizatorem Konkursu jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Zainteresowani studenci mogą rejestrować się za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/3pGQrqn od 01. lutego do 15. marca 2021 roku.

 

Nagrodą główną jest wyjazd do Brukseli. Za zajęcie II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Koordynatorką konkursu na WPiA jest dr Olga Śniadach: olga.sniadach@ug.edu.pl

 

 

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 3. luty 2021 - 14:06; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 3. luty 2021 - 14:06; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski