I Międzywydziałowa Konferencja Tutoringu Akademickiego "The road less traveled by"

W dniach 24-25 maja na Wydziale Prawa i Administracji oraz na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się I Międzywydziałowa Konferencja Tutoringu Akademickiego pt. The road less traveled by - czyli tutoring akademicki w praktyce na Uniwersytecie Gdańskim. 
 
We wtorek 24 maja konferencja odbędzie się na Wydziała Prawa i Administracji w Audytorium C. Początek obrad planowany jest na godz. 9:30. 
 
W środę 25 maja konferencja odbędzie się na Wydział Ekonomiczny w sali C 301. Początek obrad planowany jest na godz. 9:45.
 
 
 
W toku konferencji tutorzy i tutee z Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, na kanwie zagadnień naukowych podejmowanych podczas zajęć tutoringowych, przedstawią swoje doświadczenia związane z tą metodą kształcenia uniwersyteckiego. Ponadto odbędzie się dyskusja na kierunkami rozwoju tutoring, jako metody kształcenia akademickiego na Uniwersytecie Gdańskim.  
 
 
 

poster

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 31. Maj 2022 - 08:47; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 31. Maj 2022 - 08:47; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski