Konkurs Wydawnictwa UG: Laureaci z WPiA UG

Z przyjemnością informujemy, że w najnowszej edycji Konkursu Wydawnictwa UG na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej – we wszystkich trzech kategoriach nagrodzone zostały publikacje autorstwa pracowników naukowych naszego Wydziału lub autorów związanych z Wydziałem.

wpiaW kategorii „Książka dydaktyczna”, Jury konkursu zdecydowało się przyznać tylko jedną główną nagrodę, ponieważ praca zbiorowa autorstwa pracowników naszego Wydziału pt. „Dobre praktyki w nauczaniu na studiach prawniczych” pod redakcją p. prof. Małgorzaty Balwickiej-Szczyrby i p. prof. Joanny Kruczalak-Jankowskiej, jak czytamy w uzasadnieniu: „znacząco przewyższała jakością i nowatorskim podejściem inne zgłoszone w tej kategorii”.

Data publikacji: środa, 21. Wrzesień 2022 - 10:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 21. Wrzesień 2022 - 10:44; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski