Obchody jubileuszu Profesor Janiny Ciechanowicz-McLean

Katedra Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego ma zaszczyt zaprosić na obchody Jubileuszu Pani Profesor Janiny Ciechanowicz-McLean.

obchody Jubileuszu Pani Profesor Janiny Ciechanowicz-McLean. Jubileusz organizowany jest w ramach Zjazdu Katedr, Zakładów oraz Jednostek Badawczych Prawa Ochrony Środowiska w dniach 1-3 czerwca 2023. Uroczystości poświęcone jubileuszowi Pani Profesor Janinie Ciechanowicz-McLean zaplanowane są na 2 czerwca 2023. W ramach Jubileuszu przewidziana jest w godzinach 9.00-11.45 sesja naukowa, a w godzinach 13.00-15.00 sesja laudacyjna poświęcona dorobkowi naukowemu oraz osobie Pani Profesor Janiny Ciechanowicz-McLean. Istnieje możliwość przedstawienia w tym dniu referatu w sesji naukowej, jak i zabrania głosu w sesji laudacyjnej.

Data publikacji: środa, 31. Maj 2023 - 15:32; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 31. Maj 2023 - 15:36; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski