Szkoła Letnia Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego 2022/20233

Rekrutacja

Obecnie prowadzimy rekrutację do Szkoły letniej (en español: ESCUELA DE VERANO,  in English: SUMMER SCHOOL)

SZKOŁA LETNIA PRAWA HISZPAŃSKIEGO I LATYNOAMERYKAŃSKIEGO:

Edycja „Derecho de la Sociedad Digital y Nuevas Tecnologías”

REKRUTACJA: do dnia 15 czerwca 2022 r.

Czas trwania: od 30 czerwca 2022 r. do 2 lipca 2022 r.

Formuła: online

Język: hiszpański

Opłaty: 500 PLN / 600 PLN

Formulario de inscripcionFormularz zapisów

Informacje szczegółowe

Szkoła Letnia została objęta Honorowym Patronatem Ambasady Hiszpanii w Polsce | Embejada de Espana. Szkoła uzyskała również Patronat Międzynarodowej Izby Handlowej w Barcelonie, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku oraz  Ilustre Colegio Provincial de la Abogacía de Alicante.

Na zakończenie Szkoły Letniej słuchacze otrzymują Certyfikat.

Szkoła daje możliwość zapoznania się ze stylem pracy hiszpańskich prawników i przedsiębiorców, a także rozwinięcia znajomości hiszpańskiej terminologii prawniczej i biznesowej.

WYKŁADOWCY

Zajęcia w Szkole letniej prowadzone są w języku hiszpańskim przez wykładowców akademickich z Hiszpanii i krajów Ameryki Łacińskiej (głównie z Uniwersytetu w Alicante, Uniwersytetu w Barcelonie i Uniwersytetu w Kadyksie), przedsiębiorców i profesjonalistów ze świata prawa i ekonomii (m.in. z Międzynarodowej Izby Handlowej w Barcelonie). Profesorem honorowym Szkoły jest prof. Manuel Desantes Real (Uniwersytet w Alicante).

STUDENCI

Szkoła Letnia przeznaczona jest dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, doktorantów, prawników, przedsiębiorców, profesjonalistów (np. adwokatów, radców prawnych, tłumaczy) zainteresowanych tematyką związaną z prawem, biznesem i ekonomią w Hiszpanii i krajach Ameryki Łacińskiej w aspekcie praktycznym i teoretycznym.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 czerwca 2022 r.

Osoby zainteresowane udziałem w Szkole letniej proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego Formulario de inscripcion | Formularz zapisów

Formularz zgłoszeniowy (skan podpisanego wydruku) należy przesłać drogą elektroniczną na adres: sphl@ug.edu.pl oraz pocztą na adres uczelni (w oryginale) : Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ul. J. Bażyńskiego 6, 80- 309 Gdańsk, z dopiskiem: Szkoła Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego.

OPŁATA

Opłata za udział w Szkole Letniej Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego wynosi:

- 500 zł dla studentów, doktorantów, aplikantów i absolwentów UG

- 600 zł dla pozostałych osób.

Wpłat należy dokonywać do 15 czerwca 2022 r. na konto UG nr:

Bank PEKAO S.A. IV O/Gdańsk, ul. Kołobrzeska 43

W tytule przelewu należy wpisać : 506-P060-S697-22, imię i nazwisko, Szkoła Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego.

Istnieje możliwość: - otrzymania faktury VAT (konieczność zgłoszenia przy zapisie)

- płatności w ratach zgodnie ze złożonym wnioskiem.

Klauzula ochrony danych osobowych (pobierz)
     Program zajęć

Kontakt

Osoby zainteresowane udziałem w Szkole serdecznie zapraszamy do kontaktu: sphl@prawo.ug.edu.pl