fbpx Dziekanat | Wydział Prawa i Administracji

Jesteś tutaj

Dziekanat

Dziekanat Wydziału Prawa i Administracji

Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 24 sierpnia 2021 roku, 14:52

Kierownik Dziekanatu:

Katarzyna Rynkowska 2

mgr Katarzyna Rynkowska

e-mail: katarzyna.rynkowska@ug.edu.pl

Pokój 2086

tel. (+48-58) 523 28 86, wew. 28 86,
 

Pracownicy dziekanatu:

mgr Justyna Cur

JC

e-mail: justyna.cur@prawo.ug.edu.pl

pokój 2059,

tel. (+48-58) 523 28 92, w. 28 92
fax. (+48-58) 523 28 14

  • Prawo w administracji i gospodarce niestacjonarne (II stopnia)
  • Administracja niestacjonarna
  • Podatki i doradztwo podatkowe niestacjonarne (zaoczne)

 

 

Marlena Domblat

MD


e-mail: marlena.domblat@prawo.ug.edu.pl

pokój 2059,

tel. (+48-58) 523 28 92, w. 28 92
 fax. (+48-58) 523 28 14

  • Prawo w administracji i gospodarce niestacjonarne (II stopnia)
  • Administracja niestacjonarna
  • Podatki i doradztwo podatkowe niestacjonarne (zaoczne)

 

Iwona Grygiel

IG

e-mail: igrygiel@prawo.ug.edu.pl  

Pokój 2088

tel. (+48-58) 523 28 88, w. 28 88

  • Administracja stacjonarna
  • Podatki i doradztwo podatkowe stacjonarne
     

 

Magdalena Kałużna
e-mail: mkaluzna@prawo.ug.edu.pl

pokój 2060,

tel. (+48-58) 523 28 93, w. 28 93
fax. (+48-58) 523 28 14

  • Kryminologia niestacjonarna

 

Elwira Lubińska

EL

e-mail: elwira.lubinska@prawo.ug.edu.pl

Pokój 2091

 tel. (+48-58) 523 28 89, w. 28 89

  • Prawo stacjonarne
  • Prawo niestacjonarne (wieczorowe)

 


Mirosława Maciejewska

MM

e-mail: miroslawa.maciejewska@prawo.ug.edu.pl

pokój 2060,

tel. (+48-58) 523 28 93, w. 28 93
fax. (+48-58) 523 28 14

  • Kryminologia niestacjonarna


mgr Liliana Morawska

LM

e-mail: liliana.morawska@prawo.ug.edu.pl

pokój 2087,

tel. (+48-58) 523 25 99, w. 25 99
fax. (+48-58) 523 28 87

  • Obsługa procesu dydaktycznego

 


mgr Joanna Muzolf

JM

e-mail: joanna.muzolf@prawo.ug.edu.pl

Pokój 2091

 tel. (+48-58) 523 28 89, w. 28 89

  • Prawo stacjonarne
  • Prawo niestacjonarne (wieczorowe)

 

 

mgr Anna Okoń

AO

e-mail: anna.okon@ug.edu.pl

pokój 2087,

tel. (+48-58) 523 25 99, w. 25 99
 fax. (+48-58) 523 28 87

  • Obsługa procesu dydaktycznego

 

Halina Orzeł
e-mail: halina.orzel@prawo.ug.edu.pl

pokój 2057,

tel. (+48-58) 523 28 90, w. 28 90
fax. (+48-58) 523 28 14

  • Prawo niestacjonarne (zaoczne)
  • Prawo niestacjonarne (wieczorowe)

 

mgr Małgorzata Roszkowska

MR

e-mail: malgorzata.roszkowska@prawo.ug.edu.pl

pok. 2058

tel: (+48-58) 523 29 86 wew. 29 86

  • Obsługa doktorantów


 

mgr Elżbieta Słomska

ES

e-mail: elzbieta.slomska@prawo.ug.edu.pl

Pokój 2088

tel. (+48-58) 523 28 88, w.28 88

  • Kryminologia stacjonarna
  • Criminology and Criminal Justice studia I stopnia stacjonarne

 

Mariola Szczyrska

pokój 2057,

tel. (+48-58) 523 28 90, w. 28 90

fax. (+48-58) 523 28 14
e-mail: mariola.szczyrska@prawo.ug.edu.pl

  • Prawo niestacjonarne (zaoczne)
  • Prawo niestacjonarne (wieczorowe)

 

 

mgr Marta Walentyn-Bukowska

MMB

e-mail: marta.walentyn@prawo.ug.edu.pl

pok. 2058

tel: (+48-58) 523 28 91 wew. 28 91

  • Obsługa studentów ERASMUS,
  • Postępowania o nadanie stopnia naukowego doktora,

 

mgr Wioletta Wojciechowska

WW

e-mail :wioletta.wojciechowska@prawo.ug.edu.pl

Pokój 2091

 tel. (+48-58) 523 28 89, w. 28 89

  • Prawo stacjonarne