WYDZIAŁOWY KONKURS

WIEDZY O POSTĘPOWANIU CYWILNYM

ROK AKADEMICKI 2022/2023

Katedra Postępowania Cywilnego zaprasza wszystkich studentów Wydziału Prawa i Administracji UG, którzy w programie studiów mają - jako obowiązkowy - przedmiot "Postępowanie cywilne" do udziału w tegorocznej edycji Wydziałowego Konkursu Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym. Konkurs Wydziałowy poprzedza Konkurs Ogólnopolski, którego już VI Edycję organizuje w tym roku Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Najważniejsze informacje:

1) ETAP I - 18 kwietnia 2023 r., godz. 08:30, Aud. A, czas: 45 minut;

2) ETAP II - 26 kwietnia 2023 r., godz. 12:00, s. 1039, czas: 180 minut.

ZGŁOSZENIE należy wysłać do 14.04.2023 r. na mail: dms@prawo.ug.edu.pl (temat: Konkurs; w treści: imię, nazwisko, rok i tryb studiów, nr albumu)

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem Konkursu Wydziałowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

Informacja dla osób zakwalifikowanych do II Etapu Wydziałowego Konkursu Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym

ETAP II - 26 kwietnia 2023 r., godz. 12:00, s. 1039, czas: 180 minut

Komisja przygotowała dla Państwa do pobrania plik z wykazem aktów prawnych, z których można korzystać w czasie II Etapu konkursu (wyłącznie wersje papierowe wskazanych aktów prawnych).

W razie dodatkowych pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z dr Dominiką Mróz - Szarmach (dms@prawo.ug.edu.pl).

Zaproszenie na Konkurs Ogólnopolski

Data publikacji: środa, 19. Marzec 2014 - 11:30; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Kwiecień 2023 - 18:35; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach