Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Prawa Pracy w charakterze post-doc w ramach projektu badawczego H-2020 GOVERNANCE-2019

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2020-02-18

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Prawa Pracy w charakterze post-doc w ramach projektu badawczego H-2020 GOVERNANCE-2019 Enhancing social rights and EU citizenship pod tytułem WorkYP – Working Yet Poor Scheme Grant Agreement no. 870619 finansowanego przez Agencję Wykonawczą ds. Badań Naukowych (REA) działającą w imieniu Komisji Europejskiej.

Szczegółowe informacje w załączniku.

Data publikacji: wtorek, 18 luty, 2020 - 12:12; osoba wprowadzająca: Katarzyna Rynkowska Ostatnia zmiana: wtorek, 18 luty, 2020 - 12:14; osoba wprowadzająca: Katarzyna Rynkowska