fbpx Profesor Joanna Kruczalak-Jankowska została Rzeczniczką ds. równego traktowania i przeciwdziałania mobbingowi | Wydział Prawa i Administracji

fotoRektor Uniwersytetu Gdańskiego, prof. dr hab. Piotr Stepnowski,  powołał dr hab. Joannę Kruczalak-Jankowską, prof. UG na stanowisko Rzecznika ds. równego traktowania i przeciwdziałania mobbingowi.  Do zadań Pani Rzecznik będzie należało m.in:  inicjowanie, realizowanie, koordynowanie lub monitorowanie działań zmierzających do zapewnienia równego traktowania, zwłaszcza ochrony przed dyskryminacją oraz przeciwdziałania mobbingowi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na ważnym i odpowiedzialnym stanowisku.

Więcej informacji: https://ug.edu.pl/news/pl/768/prof-joanna-kruczalak-jankowska-rzecznikiem-ds-rownego-traktowania-i-przeciwdzialania-mobbingowi

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski