Student WPiA wybrany Ambasadorem w programie Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 9 kwietnia Aleksander Piskorz, student IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i Przewodniczący Rady Samorządu Studentów WPiA UG, został wybrany na Ambasadora Uniwersytetu Gdańskiego w programie "Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej", organizowanym przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów (KPRM) oraz Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO).

Program ambasadorski "Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej" to coroczny program realizowany przez EPSO w celu promocji możliwości pracy i planowania kariery w administracji organów unijnych. W tym roku rekrutacja na Uniwersytecie Gdańskim prowadzona była spośród studentów Wydziału Ekonomicznego oraz Wydziału Prawa i Administracji przez Biuro Karier UG oraz prorektora ds. studentów i kształcenia, dr. hab. Arnolda Kłonczyńskiego, prof. UG.

Spośród wyłonionych ambasadorów polskich uczelni KPRM wybierze dwóch ambasadorów, którzy wezmą udział w specjalnym szkoleniu organizowanym przez EPSO w Brukseli.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: wtorek, 13. Kwiecień 2021 - 08:50; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 14. Kwiecień 2021 - 09:32; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski