fbpx Porozumienie o współpracy pomiędzy Biurem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz Uniwersytetem Gdańskim | Wydział Prawa i Administracji

W dniu 20 lipca 2021 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu doszło do uroczystego podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Biurem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, reprezentowanym przez Zastępcę Rzecznika – pana Jacka Cieplaka oraz Uniwersytetem Gdańskim, reprezentowanym przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji, dr hab. Wojciecha Zalewskiego, prof. UG.

Porozumienie to zakłada m.in. współdziałanie środowiska akademickiego z Biurem Rzecznika i otoczeniem biznesowym w zakresie badań naukowych, transferu wiedzy i innowacji mających na celu promowanie roli Rzecznika MŚP dla rozwoju wolności działalności gospodarczej, wspólne wypracowywanie instrumentów wsparcia przedsiębiorczości.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Piotr Komorowski
Treść wprowadzona przez: Piotr Komorowski