fbpx Wydział partnerem międzynarodowej konferencji „Wyzwanie zrównoważonego rozwoju: teraźniejszość i przyszłość” z Universitas Airlangga (Indonezja) | Wydział Prawa i Administracji

Miło nam poinformować, że nasz Wydział był partnerem III edycji. Międzynarodowej Konferencji Prawa, Zarządzania i Globalizacji (ICLGG) zorganizowanej we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Airlangga (Indonezja). Tematem tegorocznej konferencji były: „Wyzwania zrównoważonego rozwoju: teraźniejszość i przyszłość”. Wśród prelegentów sesji plenarnej wystąpił przedstawiciel naszego Wydziału dr hab. prof. Maciej Nyka, prof. UG (Katedra Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska), który wygłosił wykład pt. „Outer Space Sustainability – w poszukiwaniu aksjologicznych podstaw bezpiecznej eksploracji i eksploatacji zasobów niebieskich”. Konferencja odbyła się w dniach 3-4 listopada 2021 r. W związku z pandemią - zdalnie. W konferencji wzięło udział ponad 100 prelegentów z Indonezji, Malezji, Korei Południowej, Indii, Australii, Pakistanu, Wielkiej Brytanii i Kanady. Dziękujemy Universitas Airlangga za zaproszenie i liczymy na dalszy rozwój naszej współpracy międzynarodowej.

wpiawpia

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski