fbpx Ranking „Rzeczpospolitej” (2022): awans WPiA UG na wysoką 5. Pozycję. SPP WPiA UG awansował na 3. miejsce w Polsce | Wydział Prawa i Administracji

W tegorocznej edycji rankingu wydziałów prawa organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita" — Wydział Prawa i Administracji UG zajął wysokie 5. miejsce w Polsce odnotowując awans w porównaniu z zeszłoroczną 8. pozycją.

To już trzeci z tegorocznych najważniejszych rankingów wydziałów prawa, który potwierdza wysoką i stabilną pozycję naszego Wydziału - jako jednego z najlepszych w Polsce i najlepszego wśród uczelni publicznych i prywatnych północnej Polski.

Podobny awans odnotowała Studencka Poradnia Prawna WPiA UG, która z miejsca 7. awansowała na 3. miejsce w Polsce – ex aequo z SPP Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Składamy serdeczne gratulacje całej społeczności Wydziału — pracownikom badawczo-dydaktycznym i dydaktycznym, personelowi administracyjnemu i technicznemu oraz studentom.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski