Konferencja naukowa pt.: „Ochrona danych osobowych w kontekście zmian prawa”.

W dniu 22 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się Konferencja naukowa pt.: „Ochrona danych osobowych w kontekście zmian prawa”. Organizatorami Konferencji byli pracownicy Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska i Pracowni Informatyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Konferencja została poświęcona problematyce zmian w prawie ochrony danych osobowych, w tym nowym regulacjom związanym z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.

Wśród prelegentów i ekspertów wystąpił między innymi dr Wojciech Wiewiórowski - Zastępca Europejskiego Inspektora Ochrony Danych oraz dr Michał Miłosz.

Poszczególne panele prowadzili: dr hab. Grzegorz Wierczyński, profesor nadzwyczajny (Panel I Kierunki zmian w systemie ochrony danych osobowych w Polsce) oraz dr hab. Andrzej Powałowski, profesor nadzwyczajny (Panel II Mechanizmy zapewnienia zgodności z przepisami RODO).

Data publikacji: środa, 24. Maj 2017 - 09:39; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 29. Styczeń 2021 - 11:10; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski