Zjazd Katedr Prawa Gospodarczego Publicznego

ZdjęcieW dniach 10-13 września 2017 r. w Łodzi odbył się Zjazd Katedr Prawa Gospodarczego Publicznego. Organizatorami Zjazdu byli pracownicy Katedry Europejskiego Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Temat Zjazdu - „Sektory infrastrukturalne – problematyka prawna” stwarzał wyjątkową okazję do dyskusji poświęconej aktualnej z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia problematyki prawnej regulacji działalności gospodarczej w sektorach.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego reprezentowali pracownicy Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska: prof. UG, dr hab. Andrzej Powałowski (referat pt.: „Nowe prawo przedsiębiorców i ich działalności gospodarczej”), prof. UG, dr hab. Anna Dobaczewska (referat pt.: „Zasada konkurencji w sektorze usług lotniczych”), dr Diana Trzcińska (referat pt.: „Problematyka miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla terenów przeznaczonych pod lokalizację elektrowni wiatrowych”), dr Hanna Wolska (referat pt.: „Zamówienia sektorowe. Uwagi de lege ferenda”).

Data publikacji: poniedziałek, 18. Wrzesień 2017 - 10:04; osoba wprowadzająca: Hanna Wolska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 18. Wrzesień 2017 - 10:17; osoba wprowadzająca: Hanna Wolska