fbpx Prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski nagrodzony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego | Wydział Prawa i Administracji

Prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski otrzymał nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego indywidualną II stopnia za osiągnięcia organizacyjne. Prof. Giętkowski został wyróżniony za zaangażowanie w prace Konwentu Rzeczników przy Ministrze Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przeprowadzenie szkoleń dla przewodniczących uczelnianych komisji dyscyplinarnych ds. nauczycieli akademickich oraz uczelnianych rzeczników dyscyplinarnych ds. nauczycieli akademickich, a także opracowanie wzorów pism i decyzji procesowych sporządzanych w postępowaniach w sprawach dyscyplinarnych nauczycieli akademickich.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Ważny
Treść wprowadzona przez: Karol Ważny