Prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski nagrodzony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski otrzymał nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego indywidualną II stopnia za osiągnięcia organizacyjne. Prof. Giętkowski został wyróżniony za zaangażowanie w prace Konwentu Rzeczników przy Ministrze Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przeprowadzenie szkoleń dla przewodniczących uczelnianych komisji dyscyplinarnych ds. nauczycieli akademickich oraz uczelnianych rzeczników dyscyplinarnych ds. nauczycieli akademickich, a także opracowanie wzorów pism i decyzji procesowych sporządzanych w postępowaniach w sprawach dyscyplinarnych nauczycieli akademickich.

Data publikacji: czwartek, 14. Grudzień 2017 - 22:04; osoba wprowadzająca: Karol Ważny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 18:46; osoba wprowadzająca: Karol Ważny