Dr Justyna Nawrot na konferencji organizowanej przez London Universities Maritime Law and Policy Group

konferencjaZ przyjemnością informujemy, że dr Justyna Nawrot z Katedry Prawa Morskiego wzięła udział w międzynarodowej konferencji The Ninth Annual Maritime Law and Policy Postgraduate Research Conference 2018 organizowanej  na City University of London przez London Universities Maritime Law and Policy Group. Dr Justyna Nawrot wygłosiła referat pod tytułem: "The Legal System of Maritime Safety in Statu Nascendi". Celem konferencji jest prezentacja najnowszych badań w zakresie prawa morskiego prowadzonych w ośrodkach naukowych na całym świecie.

Data publikacji: środa, 2. Maj 2018 - 10:01; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Kwiecień 2019 - 16:37; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski