Dwa wolne miejsca na International workshop on the History of Commercial Law. Approaches and methodological Challenges | Wydział Prawa i Administracji

UWAGA

Dwa wolne miejsca na International workshop on the History of Commercial Law. Approaches and methodological Challenges (24-25 sierpnia 2018 r.) na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Bergen (UiB).

W dniach 24-25 sierpnia 2018 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Bergen odbędą się, przeznaczone dla studentów i doktorantów, międzynarodowe warsztaty poświęcone prowadzeniu badań w zakresie historii prawa handlowego, organizowane przez Research group for Legal Culture, Legal History and Comparative Law. Jedną z wykładowczyń w ich trakcie będzie dr Anna Klimaszewska z Katedry Historii Prawa WPiA UG.

Organizatorzy mają możliwość dofinansowania udziału w warsztatach dwóch studentów/doktorantów z Polski w kwocie do 200 € na osobę. Koszty przekraczające tę sumę uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt (anna.klimaszewska@prawo.ug.edu.pl) do 31 lipca 2018 r.

dr Anna Klimaszewska

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Dawid Michalski