fbpx Baza wiedzy prawniczej „JUS MUNDI – Academic Research - the Search Engine for International Law” | Wydział Prawa i Administracji

Zapraszamy do testowania znakomitej  bazy prawniczej  „JUS MUNDI – Academic Research - the Search Engine for International Law” wydawnictwa Brill.  Przeznaczona jest  dla studentów, wykładowców i praktyków prowadzących badania z zakresu prawa międzynarodowego.

Baza zawiera ponad 16 000 dokumentów prawa międzynarodowego i dokumentów arbitrażowych między inwestorem a państwem, przedstawionych w ujednoliconej i uporządkowanej formie pozwalającej na skuteczne przeszukiwanie i porównywanie tekstów. Znajdziemy tu pełne teksty ponad 4000 traktatów i umów spraw rozpatrywanych przez instytucje typu: International Centre for Settlement of Investment Disputes, The Permanent Court of Arbitration, the International Chamber of Commerce i wiele innych. Baza dokumentów jest intensywnie wzbogacana.

Dostęp w sieci UG i Intranecie. Test potrwa do 7 lipca 2020r.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski