Absolwenci Podatków i Doradztwa podatkowego II st. zwolnieni z części pisemnej egzaminu na doradcę podatkowego

Miło nam poinformować, że 1 października 2020 roku na czas nieokreślony została przedłużona umowa o współpracy między Uniwersytetem Gdańskim oraz Państwową Komisją Egzaminacyjną do Spraw Doradztwa Podatkowego. Na jej podstawie absolwenci niestacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku Podatki i Doradztwo podatkowe mogą skorzystać ze zwolnienia z części pisemnej egzaminu na doradcę podatkowego. Studia te mają charakter międzywydziałowy i są realizowane wspólnie przez Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: poniedziałek, 5. Październik 2020 - 21:28; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: wtorek, 6. Październik 2020 - 12:12; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski