fbpx Absolwenci Podatków i Doradztwa podatkowego II st. zwolnieni z części pisemnej egzaminu na doradcę podatkowego | Wydział Prawa i Administracji

Miło nam poinformować, że 1 października 2020 roku na czas nieokreślony została przedłużona umowa o współpracy między Uniwersytetem Gdańskim oraz Państwową Komisją Egzaminacyjną do Spraw Doradztwa Podatkowego. Na jej podstawie absolwenci niestacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku Podatki i Doradztwo podatkowe mogą skorzystać ze zwolnienia z części pisemnej egzaminu na doradcę podatkowego. Studia te mają charakter międzywydziałowy i są realizowane wspólnie przez Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Łukasz Karczyński