fbpx Konkurs Wydawnictwa UG: Laureaci z WPiA UG we wszystkich 3 kategoriach! | Wydział Prawa i Administracji

Konkurs Wydawnictwa UG: Laureaci z WPiA UG we wszystkich 3 kategoriach!

Z przyjemnością informujemy, że w najnowszej edycji Konkursu Wydawnictwa UG na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej – we wszystkich trzech kategoriach nagrodzone zostały publikacje autorstwa pracowników naukowych naszego Wydziału lub autorów związanych z Wydziałem.

wpiaW kategorii „Książka dydaktyczna”, Jury konkursu zdecydowało się przyznać tylko jedną główną nagrodę, ponieważ praca zbiorowa autorstwa pracowników naszego Wydziału pt. „Dobre praktyki w nauczaniu na studiach prawniczych” pod redakcją p. prof. Małgorzaty Balwickiej-Szczyrby i p. prof. Joanny Kruczalak-Jankowskiej, jak czytamy w uzasadnieniu: „znacząco przewyższała jakością i nowatorskim podejściem inne zgłoszone w tej kategorii”.

wpiaW kategorii „Książka naukowa” III miejsce zdobyła książka „Globalne prawo środowiska. Podstawowe zagadnienia” autorstwa p. prof. dr hab. Janiny Ciechanowicz-McLean.

wpiaW kategorii „Książka przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej” II miejsce zajęła książka „Zasady relacji między Rzecząpospolitą Polską a Kościołem katolickim w zakresie ochrony kościelnych dóbr kultury” autorstwa p. dr. Andrzeja Mosia. Rozprawa doktorska dr. A. Mosia powstała pod opieką naukową p. prof. dr. hab. Kamila Zeidlera.

Serdecznie gratulujemy!

Wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas wydziałowej inauguracji roku akademickiego.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski