Wykład gościnny prof. C. Bakkera z Uniwersytetu w Amsterdamie

Katedra Prawa Handlowego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego serdecznie zaprasza na wykład gościnny prof. Constatijna Bakkera z Uniwersytetu w Amsterdamie na temat aktualności z zakresu prawa Unii Europejskiej dotyczących między innymi wolności wypowiedzi i jej granic, jak również skutków zeszłorocznego wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie C-131/12 Google Inc. Wykład odbędzie się w środę 14 października 2015 godz. 11:15 – 12:45 w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: piątek, 9. Październik 2015 - 17:43; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Gliniecki Ostatnia zmiana: piątek, 9. Październik 2015 - 17:43; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Gliniecki