fbpx Udział Prof. UG dr hab. Doroty Maśniak w Konferencji Międzynarodowej w Budapeszcie | Wydział Prawa i Administracji

W dniu 20 listopada 2015 pracownica Katedry Prawa Cywilnego uczestniczyła w Międzynarodowej Konferencji Group interest in CEE  organizowanej przez SOCIETAS CEE Company Law Research Network  na National University of Public ServiceBudapeszcie. W trakcie konferencji Prof. UG dr hab. Dorota Maśniak (Vice-Prezes SOCIETAS CEE Company Law Research Network) wygłosiła referat na temat: Group interest in Poland. Referat na temat: Group interest in Lithuania wygłosił dr Edward Juchniewicz z Katedry Prawa Finansowego.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Katarzyna Wylot
Treść wprowadzona przez: Katarzyna Wylot