Staż pracowników Katedry Prawa Finansowego w Omsku

W dniach od 4 do 8 lutego 2019 r. pracownicy Katedry Prawa Finansowego: dr hab. E. Juchnievicius, dr D. Cyman oraz dr P. Panfil odbyli staż dydaktyczny na Wydziale Prawa Państwowego Uniwersytetu im. F. Dostojewskiego w Omsku. Wyjazd został zrealizowany w ramach modułu KA107 Kraje Partnerskie programu Erasmus+. Umożliwia on uczelniom z Unii Europejskiej rozszerzanie współpracy naukowo-dydaktycznej z ośrodkami akademickimi zlokalizowanymi na całym świecie. Podczas stażu pracownicy Katedry Prawa Finansowego zrealizowali następujące kursy dla studentów Uniwersytetu im. F. Dostojewskiego: Polish financial law (dr hab. E. Juchnievicius), European banking law and financial regulations (dr D. Cyman) oraz Fiscal stability protection and reconstruction in the European Union (dr P. Panfil).

W trakcie stażu prowadzono także rozmowy o możliwościach dalszego zacieśniania współpracy naukowo-dydaktycznej między oboma uczelniami. Jej efektem będzie między innymi wizyta pracowników z Omska na Uniwersytecie Gdańskim w maju 2019 roku.

Data publikacji: wtorek, 19. Marzec 2019 - 23:45; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: środa, 20. Marzec 2019 - 22:00; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski