Ogłoszenie o wolnym miejscu pracy-pracownik administracyjny w Biurze Dziekana

Miejsce pracy

Biuro Dziekana; Wydział Prawa i Administracji

Stanowisko

Specjalista ds. umiędzynarodowienia

Wymiar etatu

100 %

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera w zakresie prac biurowych, w tym programów komputerowych pakietu MS Office
  • Solidność, systematyczność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość specyfiki organizacji i funkcjonowania studiów wyższych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w przygotowaniu i ewidencjonowaniu dokumentacji oraz realizacji zadań związanych z umowami i porozumieniami o współpracy z zagranicznymi uczelniami i instytucjami badawczymi
  • Współpraca w zakresie komunikacji z partnerami zagranicznymi (m.in. przygotowywanie  korespondencji w językach polskim i angielskim)
  • Przygotowywanie sprawozdań, statystyk, informacji w obszarze umiędzynarodowienia
  • Koordynacja informacji umieszczanych na stronie www Wydziału w obszarze umiędzynarodowienia

WYMAGANE  DOKUMENTY:

  • Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • Kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
  • APLIKACJE NALEŻY SKŁADAĆ:

Jednostka organizacyjna

Wydział Prawa i Administracji UG

adres

Ul. Jana Bażyńskiego 6 8/0-309 Gdańsk pok. 2063; 2064

adres e-mail (opcjonalnie)

biurodziekana@prawo.ug.edu.pl

W terminie do dnia 26.11.2019r.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 19. Listopad 2019 - 11:41; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 19. Listopad 2019 - 11:43; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski