Pracownicy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego laureatami konkursu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Doskonała nauka”

logoPracownicy z Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska oraz Katedry Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Powałowskiego pozyskali kwotę 40 000,00 zł na wsparcie organizacji konferencji „Gospodarka w synergii prawa gospodarczego, finansowego i prawnej ochrony środowiska”.

Konferencja ta ma na celu umożliwienie przeprowadzenia studiów o charakterze prawnoporównawczym oraz poznanie rozwiązań funkcjonujących w innych państwach, które mogłyby znaleźć praktyczne zastosowanie poprzez implementowanie ich na grunt prawa polskiego.

Data publikacji: wtorek, 26. Maj 2020 - 11:39; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 26. Maj 2020 - 12:11; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski