Test wiedzy o Bibliotece Prawnej i WPiA z nagrodami!

konkursTest wiedzy o Bibliotece Prawnej i WPiA z nagrodami!

W ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka’’ zapraszamy do Biblioteki Prawnej UG na Test wiedzy o Bibliotece Prawnej i WPiA.

W dniach 08-11.05.2023 r. wystarczy przyjść i odpowiedzieć pisemnie na 15 pytań!

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody m.in.: książki pracowników naukowych WPiA z ich autografami, powerbanki, pendrivy, kubki, notesy i inne gadżety.

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie! Przyjdź i sprawdź , co wiesz o swojej Bibliotece i Wydziale. Serdecznie zapraszamy!

Załącznik Rozmiar
Klauzula informacyjna 18.1 KB
Klauzula zgody 13.99 KB
Regulamin testu 17.67 KB