fbpx Dr Jacek Wałdoch laureatem Nagrody Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska | Wydział Prawa i Administracji

okladkaRozstrzygnięto konkurs o nagrodę dla młodych pracowników nauki za 2020 r. Przyznano pięć nagród odpowiadających pięciu dziedzinom nauki.

W kategorii Nauk Społecznych i Humanistycznych nagrodę przyznano dr. Jackowi Wałdochowi, pracownikowi Katedry Historii Prawa na Wydziale Prawa i Administracji UG, za monografię pt. "Zarząd komisaryczny w wielkich miastach II Rzeczypospolitej. Studium historyczno-prawne."

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski